Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kufje Modecom VOLCANO Saber, të hirta

Kodi i produktit:
209972
EAN:
5901885245874
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia e kabllos [m]:
2,4
Impedancë [Ohm]:
32
Kodi i prodhuesit:
S-MC-833-SABER

Si të porosisim në Gjirafa50?

58.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 4.88 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kufjet Modecom Volcano vijnë me ngjyrë gri dhe janë të përshtatshme për lojëra dhe multimedia të formateve të ndryshme. Veçanti e këtyre kufjeve është ndriçim në të dyja anët, i cili ndërron në bazë të skenave që ndodheni. Kufjet operojnë në frekuencat 20 - 20.000 Hz me impedancë 16 ohm dhe ndjeshmëri 116 dB +/- 3 dB. Gjatësia e kabllos është 2.2m, e cila ka një lidhës USB dhe një kontroller zëri të integruar në të. Poashtu, si pjesë përbërëse, Volcano ka edhe një mikrofon me të cilin do të sinkronizoheni me lojtarët tuaj gjatë çdo fushëbeteje.

Vlerësimet

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
5901885245874
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia e kabllos [m]:
2,4
Impedancë [Ohm]:
32
Kodi i prodhuesit:
S-MC-833-SABER
Lidhës:
USB-A
Lloji i dëgjueseve:
Kufje
Lojë:
Mikrofon:
Ndjeshmëri [dB - SLP]:
116
Pesha [g]:
370
Prodhuesi:
Modecom
Shtrirja maksimale e frekuencës [kHz]:
20
Shtrirja minimale e frekuencës [Hz]:
20
Ueb-i i prodhuesit:
Modecom.eu

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE