Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kufje MSI DS501, e kuqe

Kodi i produktit:
207215
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia e kabllos [m]:
2,1
Impedancë [Ohm]:
32
Kodi i prodhuesit:
S37-2100920-SV1
Lansuar:
4 Shkurt 2017

Si të porosisim në Gjirafa50?

49.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 4.12 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Këto kufje për gaming janë të pajisura me dëgjuese me diametër 44 mm të cilat përcjellin një audio të pastër kristal. Çka është më e rëndësishmja, këto kufje izolojnë plotësisht zhurmat e jashtme. Shkalla e frekuencës sillet nga 20 Hz - 20 kHz me një rezistencë prej 32 om dhe ndjeshmëri ± 3 db - 97 db. Lidhja me pajisje si telefona dhe kompjuterë realizohet përmes 2 lidhësve jack me trashësi standarde prej 3.5 mm. Kablloja ka një gjatësi prej 2.1 m. Pesha: 270 gr. Ngjyra: e kuqe.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia e kabllos [m]:
2,1
Impedancë [Ohm]:
32
Kodi i prodhuesit:
S37-2100920-SV1
Lansuar:
4 Shkurt 2017
Lidhës:
3.5mm (TRS)
Lloji:
Kufje
Lloji i dëgjueseve:
Kufje
Lojë:
Mikrofon:
Ndjeshmëri [dB - SLP]:
97
Pesha [g]:
270
Prodhuesi:
MSI
Shtrirja maksimale e frekuencës [kHz]:
20
Shtrirja minimale e frekuencës [Hz]:
20
Ueb-i i prodhuesit:
Msi.com.tw

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE