MSI Kufje DS502, të zeza

57.50 €
64.50
Ju kurseni : 7.00  (11%)
* Përfshirë TVSH-në
11% Zbritje Risi
Disponueshmëria:
(9 artikuj)
Transporti:
48 orë
Kodi i produktit:
1911msi
  • Çmimi i transportit:FALAS
  • Mundësitë e pagesave:
    • Mundësitë e pagesave
Paguaj me Raiffeisen Bonus Kartelë[APLIKO KËTU]dhe TEB Starcard deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 4.79 € në muaj
+
Sasia e zbritjeve:
Sasia 1+
Çmimi 64.50
Shto në listen e dëshirave

MSI DS502 janë kufje unike për lojëra që do t'ju ofrojnë rehati të plotë gjatë ditës. Ato janë ideale për të dëgjuar muzikën tuaj të preferuar dhe për të luajtur lojëra kompjuterike për orë të gjata. Falë dizajnit shumë të rehatshëm dhe izolimit të përsosur të mjedisit, ju do të dëgjoni vetëm atë që ju duhet për të fituar. Plus, ju do të shijoni benefitet e zërit përrreth me teknologji të përparuar.

Rëndësia e rehatisë

Kufjet MSI DS502 janë një shtesë e lartë e lojërave që sjellin prodhimin themelor të zërit të qetë. Ato bazohen në magnetët e fuqishëm 40mm neodymium. Këto kufje të bëra me material të cilësisë së lartë që ofrojnë komoditet të lartë dhe izolim të lartë të zërit.

Kanali i zërit 7.1

Me Xear Living dhe lifePowerful Cmedia, lojërat e juaja janë gjëja e duhur për të bërë! Xear Living siguron dëgjim unik të cilësisë së muzikës dhe siguron që çdo ton të ketë cilësi të pasur të zërit. Vetitë e vendosjes së zërit, efektet dhe barazuesit përdorin programin MSI.

Ato do t'ju tërheqin në lojë

Qëndroni në zemër të tingullit tërheqës të lojës së përditshme. Guaskat e veshit me peshë të lehtë dhe të qëndrueshme janë të dizajnuara për rehati optimale, në sajë të izolimit të mrekullueshëm të zërit dhe mikrofonit me zvogëlimin e zhurmës.

Mikrofoni

Kufjet janë të pajisura me një mikrofon të përshtatshëm që zvogëlon zhurmën e ambientit, kështu që ju dhe urdhrat tuaja do të dëgjohen në çdo kohë. Mikrofoni transmeton tingullin e përkryer të zërit tuaj në gjuhën natyrale.

Vetitë kryesore

Kufjet me altoparlantë 40 mm ofrojnë një tingull të qartë kristali. Mikrofoni i përshtatshëm me funksionin e reduktimit të zhurmës së ambientit siguron një fjalim të qartë dhe të veçantë. Gama e frekuencave të kufjeve është 20 Hz - 20 kHz me një rezistencë 32 ohm dhe një ndjeshmëri prej 105 dB ± 3dB. Lidhjet mund të bëhen duke përdorur një lidhje USB në një kabllo 2m. Pesha e kufjeve është 405 gram.

EAN:
Garancioni nga prodhuesi:
Gjatësia e kabllos [m]:
Impedancë [Ohm]:
Kodi:
Lansuar:
Lidhës:
Lloji i dëgjueseve:
Lojë:
Mikrofon:
Ndjeshmëri [dB - SLP]:
Pesha [g]:
Prodhuesi:
Shtrirja maksimale e frekuencës [kHz]:
Shtrirja minimale e frekuencës [Hz]:
Ueb-i i prodhuesit:
Shkruaj koment

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE