Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kufje Ozone Ekho H80

Kodi i produktit:
206223
EAN:
8436532173264
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia e kabllos [m]:
2
Impedancë [Ohm]:
32
Kodi i prodhuesit:
OZEKHOH80

Si të porosisim në Gjirafa50?

78.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 6.54 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kufjet Ekho H80 janë kufje unike, të cilat kanë një kualitet të shkëlqyer për përdorim gjatë lojërave. Janë shumë të rehatshme dhe në këtë mënyrë ju mund ti mbani për një kohë të gjatë. Kufjet mundësojnë, të dëgjosh shumë qartë gjatë lojërave që jeni dukë luajtur. Veçori unike e tyre përveç dizajnit, është që ka edhe një larmi të gjerë të ngjyrave e cila shkon deri në 16.8 milionë, ku ndriçon disa pjesë të kufjeve. Gjatësia e kabllos së kufjeve është 2 m dhe pesha e kufjeve është 380 gramë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8436532173264
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia e kabllos [m]:
2
Impedancë [Ohm]:
32
Kodi i prodhuesit:
OZEKHOH80
Lansuar:
1 Shkurt 2017
Lidhës:
USB 2.0
Lloji:
Kufje
Lloji i dëgjueseve:
Kufje
Lojë:
Mikrofon:
Pesha [g]:
380
Prodhuesi:
Ozone
Shtrirja maksimale e frekuencës [kHz]:
20
Shtrirja minimale e frekuencës [Hz]:
10

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE