Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kufje OZONE Rage Z50 Glow

Kodi i produktit:
206229
EAN:
8436532173301
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia e kabllos [m]:
1,2
Impedancë [Ohm]:
32
Kodi i prodhuesit:
OZRAGEZ50GLB

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
44.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 3.71 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ngjyra të bukura dhe pamje unike. Ajo çka i karakterizon kufjet e serisë "Rage" është fakti se dallohen në mesin e produkteve më të kërkuara nga gama e produkteve të Ozone Gaming. Dizajni i tyre unik dhe performanca e lartë shijohet nga mijëra lojtarë në mbarë botën. Z50 Glow janë ndër kufjet me peshën më të lehtë të cilat karakterizohen nga një numër i veçorive. Janë shumë të rehatshme dhe përdoruesi nuk do t'a vërejë praninë e tyre, madje as pas përdorimit për një kohë të gjatë. Pa marrë parasysh se a dëshironi të luani apo thjesht të dëgjoni muzikë, kufjet Rage Z50 Glow do të ju ofrojnë kualitetin më të mirë të zërit.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8436532173301
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia e kabllos [m]:
1,2
Impedancë [Ohm]:
32
Kodi i prodhuesit:
OZRAGEZ50GLB
Lansuar:
3 Shkurt 2017
Lidhës:
3.5mm (TRRS), 3.5mm (TRS)
Lloji:
Kufje
Lloji i dëgjueseve:
Kufje
Lojë:
Mikrofon:
Pesha [g]:
350
Prodhuesi:
Ozone
Shtrirja maksimale e frekuencës [kHz]:
20
Shtrirja minimale e frekuencës [Hz]:
20

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE