Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kufje pa kabllo Arctic Sound P311, të kaltërta

Kodi i produktit:
101212
EAN:
8727670046108
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Impedancë [Ohm]:
32
Jetëgjatësia e parashikuar (orë):
20
Kodi i prodhuesit:
HEASO-ERM36-GBA01

Si të porosisim në Gjirafa50?

43.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 3.62 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kufjet pa kabllo Arctic Sound P311 janë të dizajnuara për t'i vendosur në pjesën e prapme të veshit. Këto kufje janë të përshtatshme gjatë kryerjes së ndonjë aktiviteti fizik. Për më tepër, mund t'i përdorni edhe gjatë telefonatave, dhe t'i modifikoni ato përmes përmes butonave të integruar në pjesën e djathtë të veshit. Dimensionet e tyre janë 230 x 165 x 65 mm, me peshë prej 71 g. Përbëhet prej baterisë Li-Pol me kapacitet 400 mAh, që nevojitet të karikohet diku rreth 20 orë. Në rast të mos-përdorjes së tyre, mund t'a mbajnë baterinë deri në 400 orë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8727670046108
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Impedancë [Ohm]:
32
Jetëgjatësia e parashikuar (orë):
20
Kodi i prodhuesit:
HEASO-ERM36-GBA01
Lansuar:
28 Dhjetor 2011
Lloji:
Për veshë
Lloji i dëgjueseve:
Për veshë
Mikrofon:
Pa kabllo:
Pesha [g]:
71
Prodhuesi:
Arctic Cooling
Shtrirja maksimale e frekuencës [kHz]:
22
Shtrirja minimale e frekuencës [Hz]:
18
Teknologji Wireless:
Bluetooth
Ueb-i i prodhuesit:
Arctic-cooling.com

Bashkangjitja Kufje pa kabllo Arctic Sound P311 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE