Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kufje pa kabllo gaming Logitech G533

Kodi i produktit:
205064
EAN:
5099206069800
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Jetëgjatësia e parashikuar (orë):
15
Kodi i prodhuesit:
981-000634
Lansuar:
13 Janar 2017

Si të porosisim në Gjirafa50?

149.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 12.46 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kufjet gaming pa kabllo Logitech G533 ofrojnë audio me cilësi të lartë Pro-G, DTS. Këto ofrojnë dizajn shumë efektiv dhe përdorim të lehtë falë mbushjes së butë që ato kanë. Është i dobishëm jo vetëm për të luajtur lojëra, por edhe për të dëgjuar muzikë. Funksionon me WiFi deri në 15 metra largësi. Dimensionet 197 x 189 x 85 mm me peshë 350 g.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
5099206069800
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Jetëgjatësia e parashikuar (orë):
15
Kodi i prodhuesit:
981-000634
Lansuar:
13 Janar 2017
Lidhës:
USB-A
Lloji:
Kufje
Lloji i dëgjueseve:
Kufje
Lojë:
Mikrofon:
Pa kabllo:
Pesha [g]:
350
Prodhuesi:
Logitech
Teknologji Wireless:
Radio frekuencë
Ueb-i i prodhuesit:
Logitech.com

Bashkangjitja Kufje pa kabllo gaming Logitech G533 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE