Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kufje pa kabllo Plantronics Backbeat FIT

Kodi i produktit:
168254
EAN:
5033588042075
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
200450-05
Lansuar:
5 Mars 2015
Lloji:
Sport, për veshë

Si të porosisim në Gjirafa50?

131.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 10.96 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kufjet Plantronics Backbeat FIT janë kufje kualitative që karakterizohen me cilësi të lartë të zërit. Janë kufje shumë të përshtatshme për çdo përdorues. Kur ju i vëni ato dhe filloni të dëgjoni muzikë, ju nuk do të dëshironi t'i hiqni më kurrë. Kanë një dizajn shumë të bukur me ngjyrë të kaltër dhe të zezë. Këto kufje lidhen me teknologjinë Bluetooth 3.0, kështu që ju nuk keni nevojë për kabllo bezdisëse. Po ashtu kanë të integruar mikrofon që ju të mund të flisni me një zë të qartë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
5033588042075
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
200450-05
Lansuar:
5 Mars 2015
Lloji:
Sport, për veshë
Lloji i dëgjueseve:
Sport, për veshë
Mikrofon:
Pa kabllo:
Pesha [g]:
24
Prodhuesi:
Plantronics
Shtrirja maksimale e frekuencës [kHz]:
20
Shtrirja minimale e frekuencës [Hz]:
50
Teknologji Wireless:
Bluetooth

Bashkangjitja Kufje pa kabllo Plantronics Backbeat FIT edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE