Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kufje pa kabllo Plantronicts BackBeat FIT, të gjelbërta

Kodi i produktit:
155555
EAN:
5033588042082
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
200460-05
Lansuar:
8 Korrik 2014
Lloji:
Sport, për veshë

Si të porosisim në Gjirafa50?

129.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 10.79 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kufjet Plantronics Backbeat FIT janë të dizajnuara për tablet dhe smartphone. Përkrahin teknologjinë pa kabllo Bluetooth 3.0. Zgjasin deri në 6 orë në rast përdorimi, ndërsa në standby mode deri në 14 ditë. Mbushen përmes konektuesit microUSB, peshojnë vetëm 24 g. Operojnë me frekuencë prej 50-20 KHz dhe ndjeshmëri prej 105 dB.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
5033588042082
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
200460-05
Lansuar:
8 Korrik 2014
Lloji:
Sport, për veshë
Lloji i dëgjueseve:
Sport, për veshë
Ndjeshmëri [dB - SLP]:
105
Pa kabllo:
Pesha [g]:
24
Prodhuesi:
Plantronics
Shtrirja maksimale e frekuencës [kHz]:
20
Shtrirja minimale e frekuencës [Hz]:
50
Teknologji Wireless:
Bluetooth

Bashkangjitja Kufje pa kabllo Plantronicts BackBeat FIT edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE