Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kufje pa kabllo ( wireless) Skullcandy Crusher, të hirta

Kodi i produktit:
225030
EAN:
878615084360
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Jetëgjatësia e parashikuar (orë):
40
Kodi:
S6CRW-K590
Lansuar:
26. 10. 2017

Si të porosisim në Gjirafa50?

147.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 12.29 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kufjet me wireless Crusher Skullcandy ju japin muzikë me lidhjen Bluetooth. Tingulli preciz është rritur nga teknologjia e përmirësuar Supreme Sound, e cila është ndërtuar për një ekuilibër të përsosur mes stileve të ndryshme muzikore. Ekziston edhe një dizajn bashkëkohor i palosshëm dhe një qese udhëtimi për transport të lehtë. Gëzoni muzikën me një gamë deri në 10 metra dhe jetën e baterisë deri në 40 orë. Butonat e integruar të mikrofonit dhe të kontrollit të volumit ju lejojnë të kontrolloni muzikën tuaj ose të flisni. Altoparlanti Rumer është 40 mm, ndjeshmëria 90 dB dhe frekuenca 10 Hz - 20 kHz, si dhe vjen në ngjyrë gri.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
878615084360
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Jetëgjatësia e parashikuar (orë):
40
Kodi:
S6CRW-K590
Lansuar:
26. 10. 2017
Lloji i dëgjueseve:
Kufje
Mikrofon:
Pa kabllo:
Prodhuesi:
Skullcandy
Teknologji Wireless:
Bluetooth
Ueb-i i prodhuesit:
Skullcandy.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE