Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kufje pa kabllo YENKEE YHP 15BTBK GROOVE BT, të zeza

Kodi i produktit:
192078
EAN:
8590669164899
Komanda e zërit:
Në kufje
Lloji i dëgjueseve:
HandsFree, Dëgjuese
Mikrofon:
Integruar

Si të porosisim në Gjirafa50?

36.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 4
Disponueshmëria:
4 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 3.04 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kufjet YHP 15BTBK GROOVE BT nga kompania Yenkee ofrojnë cilësinë më të lartë të muzikës duke përdorur lidhjen Bluetooth. Falë altoparlantëve me diametër prej 32 mm dhe dizajnit të përkryer, këto kufje sjellin orë të tëra të rehatshme gjatë dëgjimit të muzikës. Për lidhjen mes pajisjeve tjera, këto kufje përdorin teknologjinë Bluetooth 4.0 + EDR dhe ato mund të lidhen me pajisjen deri në një largësi prej 10 m. Frekuenca e tyre varion nga 20 Hz-20 kHz, kanë ndjeshmëri prej 95 dB dhe rezistencë prej 32 ohm. Kanë një jetëgjatësi të baterisë prej 8-10 orë përdorimi aktiv.

Vlerësimet

Detajet teknike

EAN:
8590669164899
Komanda e zërit:
Në kufje
Lloji i dëgjueseve:
HandsFree, Dëgjuese
Mikrofon:
Integruar

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE