Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kufje pa tel Panasonic PR-WF830E-K

Kodi i produktit:
139411
EAN:
5025232678310
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
RP-WF830E-K
Lansuar:
25 Tetor 2013
Lloji:
Kufje

Si të porosisim në Gjirafa50?

73.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 6.12 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Panasonic PR-WF830E-K janë kufje praktike me cilësi të jashtëzakonshme. Këto janë kufje dinamike me projektim të rehatshëm. Kufjet janë ideale për të dëgjuar transmetimet televizive, filma dhe muzikë. Ato veprojnë pa kabllo me një frekuencë prej 863 deri në 865 MHz dhe shtrirje deri në 100 metra, Pesha e kufjeve pa bateri është 180 gram. Në saje të rripit të mbështetëses së fortës të veshit, ju do të përjetoni të dëgjuarit e papenguar e të rehatshëm të muzikës apo edhe të bisedoni për orë të tëra.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
5025232678310
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
RP-WF830E-K
Lansuar:
25 Tetor 2013
Lloji:
Kufje
Lloji i dëgjueseve:
Kufje
Pa kabllo:
Prodhuesi:
Panasonic
Shtrirja maksimale e frekuencës [kHz]:
22
Shtrirja minimale e frekuencës [Hz]:
18
Teknologji Wireless:
Radio frekuencë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE