Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kufje Panasonic PR-HJE125E-D, të portokallta

Kodi i produktit:
139486
EAN:
5025232711772
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Impedancë [Ohm]:
16
Kodi i prodhuesit:
RP-HJE125E-D
Lansuar:
22 Tetor 2013

Si të porosisim në Gjirafa50?

9.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.79 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kufjet Panasonic janë elegante me dizajn modern dhe çmim të arsyeshëm. Janë të dizajnuara që ju të mund të dëgjoni muzikën e preferuar. Janë të rehatshme dhe mund të zgjedhni mes 3 madhësive të ndryshme S, M dhe L. . Për përdorim nuk është e nevojshme të instalohet ndonjë program special. Frekuenca e zërit fillon nga 10Hz deri në 24Hz, rezistenca e plotë 16 Om dhe ndjeshmëria e zërit 97db. Kanë kabllo me gjatësi 1.1 metër ndërsa jack 3.5 mm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
5025232711772
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Impedancë [Ohm]:
16
Kodi i prodhuesit:
RP-HJE125E-D
Lansuar:
22 Tetor 2013
Lidhës:
3.5mm (TRS)
Lloji:
Dëgjuese
Lloji i dëgjueseve:
Dëgjuese
Ndjeshmëri [dB - SLP]:
97
Prodhuesi:
Panasonic
Shtrirja maksimale e frekuencës [kHz]:
24
Shtrirja minimale e frekuencës [Hz]:
10

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE