Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kufje Panasonic PR-HJE125E, të bardha

Kodi i produktit:
139491
EAN:
5025232711734
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Impedancë [Ohm]:
16
Kodi i prodhuesit:
RP-HJE125E-W
Lansuar:
22 Tetor 2013

Si të porosisim në Gjirafa50?

9.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.79 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kufje Panasonic janë shumë elegante me dizajn modern, në raport të arsyeshëm çmim-performancë. Këto janë kufje RP-HJE125 të dizajnuara për të dëgjuar muzikën tuaj të preferuar. Të rehatshme për veshin tuaj. Mund të zgjidhni tri madhësite S, M ose L. Ky produkt ka frekuenca nga 10 Hz deri 24 kHz, rezistencë të plotë deri 16 om, me ndjeshmëri 97 db dhe konsum maksimal të energjisë 200 mW. Kufjet janë të lidhura nëpërmjet një kablloje 1.1 metra të gjatë me jack 3,5 mm.

Vlerësimet

Faleminderit per kufjet dhe me pelqen fakti qe nuk jeni vonuar ne porosi.
Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
5025232711734
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Impedancë [Ohm]:
16
Kodi i prodhuesit:
RP-HJE125E-W
Lansuar:
22 Tetor 2013
Lidhës:
3.5mm (TRS)
Lloji:
Dëgjuese
Lloji i dëgjueseve:
Dëgjuese
Ndjeshmëri [dB - SLP]:
97
Prodhuesi:
Panasonic
Shtrirja maksimale e frekuencës [kHz]:
24
Shtrirja minimale e frekuencës [Hz]:
10

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE