Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kufje Panasonic RP-HS200E-K

Kodi i produktit:
139464
EAN:
5025232552641
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia e kabllos [m]:
1,2
Impedancë [Ohm]:
17,5
Kodi i prodhuesit:
RP-HS200E-K

Si të porosisim në Gjirafa50?

25.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.12 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kufjet Panasonic RP-HS200E-K kanë një dizajnë të veçantë për një çmim të arsyeshëm. Kufje që mund të kombinohen me çfarëdo stili tuajin, cilido qoftë ai. Kufjet kanë një material i cili iu përshtatet mirë veshëve tuaj dhe janë rezistent ndaj stërpikjeve dhe shiut. Gjatë përdorimit të kufjeve, ju mund të përjetoni emocionet që keni dëshiruar me muzikën tuaj të preferuar. Kufjet kanë akord standard 3.5 mm, dhe një kabllo me gjatësi prej 1.2 m.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
5025232552641
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia e kabllos [m]:
1,2
Impedancë [Ohm]:
17,5
Kodi i prodhuesit:
RP-HS200E-K
Lansuar:
22 Tetor 2013
Lidhës:
3.5mm (TRS)
Lloji:
Dëgjuese, Për veshë
Lloji i dëgjueseve:
Dëgjuese, për veshë
Ndjeshmëri [dB - SLP]:
101
Prodhuesi:
Panasonic
Shtrirja maksimale e frekuencës [kHz]:
22
Shtrirja minimale e frekuencës [Hz]:
10

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE