Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Kufje Panasonic RP-HT161E-K

Kodi i produktit:
106924
EAN:
5025232476329
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Impedancë [Ohm]:
32
Kodi i prodhuesit:
RP-HT161E-K
Lansuar:
12. 4. 2012

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
16.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.38 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kufje të prodhuara nga kompania e njohur Panasonic kanë dizajn shumë të përshtatshëm, mund të zgjerohen duke u përshtatur me çdo njeri dhe posedojnë një bass kumbues që ofron kualitetitn më të mirë të muzikës. Operon me frekuencë 10 deri në 27,000 Hz, një impedancë 32-ohm, dhe një ndjeshmëri 98 dB. Këto kufje mbështesinë portën jack 3.5mm, kanë kabllo të gjatë 2 metra dhe kanë peshë 130 g.

Vlerësimet

Kualiteti I mire kundrejte cmimit.
Kualiteti I mire krahas cilesise
Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
5025232476329
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Impedancë [Ohm]:
32
Kodi i prodhuesit:
RP-HT161E-K
Lansuar:
12. 4. 2012
Lidhës:
3.5mm (TRS)
Ndjeshmëri [dB - SLP]:
98
Prodhuesi:
Panasonic
Shtrirja maksimale e frekuencës [kHz]:
27
Shtrirja minimale e frekuencës [Hz]:
10

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE