Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kufje Patriot Viper V361, të zeza

Kodi i produktit:
213805
EAN:
8149140229482
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia e kabllos [m]:
2,2
Impedancë [Ohm]:
32
Kodi i prodhuesit:
PV3617UMLK

Si të porosisim në Gjirafa50?

56.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 2
Disponueshmëria:
2 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 4.71 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kufjet për gaming Patriot Viper V361 me sistemin virtual sound 7.1 dhe sistemin UBR revolucionar sjellin zë të detajizuar dhe të kthjellët deri në maksimum për çdo përdorues të flaktë të zërit apo çdo lojtar të pasionuar të lojërave elektronike. Kufjet kanë frekuencë 20 Hz deri në 20 kHz, ndjeshmëri 110, lidhen me pajisje tjera nëpërmjet kabllos 2.2 metra të gjatë me konektorin USB dhe mbështesin sistemet operative Windows 10, Mac OS X apo më të larta.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8149140229482
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia e kabllos [m]:
2,2
Impedancë [Ohm]:
32
Kodi i prodhuesit:
PV3617UMLK
Lidhës:
USB-A
Lloji i dëgjueseve:
Kufje
Lojë:
Mikrofon:
Ndjeshmëri [dB - SLP]:
110
Pesha [g]:
385
Prodhuesi:
Viper Gaming
Shtrirja maksimale e frekuencës [kHz]:
20
Shtrirja minimale e frekuencës [Hz]:
20

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE