Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Kufje Patriot Viper V370, të zeza

Kodi i produktit:
213939
EAN:
8149140229550
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia e kabllos [m]:
2,2
Impedancë [Ohm]:
32
Kodi i prodhuesit:
PV3707UMXK

Si të porosisim në Gjirafa50?

78.50 
Ju kurseni : 23.00   (29%)
55.50 € * Përfshirë TVSH-në
29% Zbritje Risi
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 4.62 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kufjet Patriot Viper V370 sjellin teknologjinë 7.1 surround sound nëpërmjet autoparlantëve me madhësi 40 mm, ndjeshmëri 100 dB +/- 3dB dhe frekuencë 20 Hz - 20 kHz për përqim të kualitetit të lartë të zërit nga muzika juaj e preferuar. Kufjet kanë një mikrofon praktik, kabllo me gjatësi 2.2 metra me konektorin USB dhe vijnë me ngjyrë të zezë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8149140229550
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia e kabllos [m]:
2,2
Impedancë [Ohm]:
32
Kodi i prodhuesit:
PV3707UMXK
Lidhës:
USB-A
Lloji i dëgjueseve:
Kufje
Lojë:
Mikrofon:
Ndjeshmëri [dB - SLP]:
110
Pesha [g]:
385
Prodhuesi:
Viper Gaming
Shtrirja maksimale e frekuencës [kHz]:
20
Shtrirja minimale e frekuencës [Hz]:
20

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE