Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kufje për fëmijë Gogen MAXISLECHY B, të kaltërta/ të bardha

Kodi i produktit:
201607
EAN:
8592417060415
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia e kabllos [m]:
1,2
Kodi i prodhuesit:
GOGMAXISLECHYB
Lidhës:
3.5mm (TRS)

Si të porosisim në Gjirafa50?

16.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 2
Disponueshmëria:
2 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.38 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Gogen MAXISLECHY B janë kufje për fëmijë me volum të limituar deri në 90 dB. Këto kufje janë shumë të përshtatshme dhe praktike. Ndërsa, punojnë në frekuenca 20 - 20,000Hz. Të bashkangjitur këto kufje kanë edhe 8 palë letra ngjitëse dekoruese që mundësojnë që fëmiu ta ndërroj pamjen e kufjeve të tyre sipas dëshirës.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8592417060415
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia e kabllos [m]:
1,2
Kodi i prodhuesit:
GOGMAXISLECHYB
Lidhës:
3.5mm (TRS)
Lloji i dëgjueseve:
Kufje
Ndjeshmëri [dB - SLP]:
90
Prodhuesi:
GoGen
Shtrirja maksimale e frekuencës [kHz]:
20
Shtrirja minimale e frekuencës [Hz]:
20

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE