Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kufje për lojë Sennheiser GSP 300, të zeza

Kodi i produktit:
199314
EAN:
651651652653135465
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia e kabllos [m]:
2
Impedancë [Ohm]:
19
Kodi i prodhuesit:
GSP 300

Si të porosisim në Gjirafa50?

126.50 
Ju kurseni : 28.00   (22%)
98.50 € * Përfshirë TVSH-në
22% Zbritje Risi
Vetëm 5
Disponueshmëria:
5 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 8.21 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Nëse jeni në kërkim të kufjeve profesionale për lojë me cilësi të zërit dhe komoditet, atëherë ju nevojiten kufjet GSP 300 nga prodhuesi Sennheiser. Këto janë kufje të dedikuara për admiruesit e video-lojërave, të cilat janë të pajisura me mikrofon për përdorim të përditshëm. Zëri i detajuar nga loja, ju mundëson që të jeni një hap përpara armikut tuaj. Kufjet janë ideale për video-lojëra, por edhe për dëgjuar muzikë apo mund t’i shfrytëzoni për zërimin gjatë shikimit të filmave. Zëri i detajuar nga loja, ju mundëson që të jeni një hap përpara armikut tuaj. Mikrofoni ka frekuencë prej 10 - 15 000 Hz me sensitivitet prej -41 dBV / Pa. Kufjet janë të pajisura edhe me një jack prej 3.5 mm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
651651652653135465
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia e kabllos [m]:
2
Impedancë [Ohm]:
19
Kodi i prodhuesit:
GSP 300
Lidhës:
3.5mm (TRRS), 3.5mm (TRS)
Lloji i dëgjueseve:
Kufje
Lojë:
Mikrofon:
Ndjeshmëri [dB - SLP]:
113
Prodhuesi:
Sennheiser
Shtrirja maksimale e frekuencës [kHz]:
26
Shtrirja minimale e frekuencës [Hz]:
15
Ueb-i i prodhuesit:
Sennheisercommunications.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE