Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Kufje Philips SHP2500 / 10

Kodi i produktit:
150890
EAN:
8712581584276
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Impedancë [Ohm]:
32
Kodi i prodhuesit:
SHP2500/10
Lansuar:
12 Prill 2014

Si të porosisim në Gjirafa50?

36.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 3
Disponueshmëria:
(3 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 3.04 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kompania Philips është një ndër kompanitë më eminente në treg sa i përket prodhimit të pajisjeve teknologjike dhe aksesorëve të tyre. Këto kufje ofrojnë transmetim të qartë dhe me cilësi të lartë të zërit e po ashtu një performanvë të lartë të basit. Këto kufje kanë një ndjeshmëri prej 106 db dhe rezistencë prej 32 om kurse frekuenca varijon nga 5Hz deri 22kHz. Kablloja e këtyre kufje ka një gjatësi prej 6m.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8712581584276
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Impedancë [Ohm]:
32
Kodi i prodhuesit:
SHP2500/10
Lansuar:
12 Prill 2014
Lidhës:
3.5mm (TRRS)
Lloji:
Kufje
Lloji i dëgjueseve:
Kufje
Ndjeshmëri [dB - SLP]:
106
Prodhuesi:
Philips
Shtrirja maksimale e frekuencës [kHz]:
22
Shtrirja minimale e frekuencës [Hz]:
15
Ueb-i i prodhuesit:
Philips.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE