Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kufje Pioneer SE-CL522

Kodi i produktit:
135684
EAN:
4988028196157
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Impedancë [Ohm]:
16
Kodi i prodhuesit:
SE-CL522-R
Lansuar:
11 Shtator 2013

Si të porosisim në Gjirafa50?

31.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.62 € në muaj
Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Pioneer SE-CL522 janë kufje me shumë stil dhe dizajn modern të cilat iu mundësojnë të dëgjoni muzikën tuaj të preferuar me cilësi të jashtëzakonshme të zërit. Kufjet Pioneer SE-CL522 janë shumë të lehta prandaj mund t'i merrni kudo në udhëtimet tuaja. Dizajni unik i këtyre kufjeve mundëson reduktimin e zhurmave të ambientit duke iu mundësuar kështu që të shijoni tingujt tuaj të preferuar në maksimum, madje edhe për orë të tëra dhe atë pa asnjë pengesë. Së bashku me këto kufje ju do të merrni edhe 4 palë tapa të madhësive të ndryshme në mënyrë që të përdorni ato që më së miri përshtaten me madhësinë e veshëve tuaj.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4988028196157
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Impedancë [Ohm]:
16
Kodi i prodhuesit:
SE-CL522-R
Lansuar:
11 Shtator 2013
Lidhës:
3.5mm (TRS)
Lloji:
Dëgjuese
Lloji i dëgjueseve:
Dëgjuese
Ndjeshmëri [dB - SLP]:
104
Pesha [g]:
2,5
Prodhuesi:
Pioneer
Shtrirja maksimale e frekuencës [kHz]:
22
Shtrirja minimale e frekuencës [Hz]:
10
Ueb-i i prodhuesit:
Pioneerelectronics.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE