Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Kufje Pioneer SE-M521

Kodi i produktit:
157452
EAN:
4988028254635
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Impedancë [Ohm]:
32
Kodi i prodhuesit:
SE-M521
Lidhës:
3.5mm (TRS), 6.3mm (TRS)

Si të porosisim në Gjirafa50?

44.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 3.71 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kufjet Pioneer SE-M521 janë dizajnuar për ata persona, të cilët me të vërtetë e shijojnë dëgjimin e muzikës cilësore. Posedojnë një konvertues prej 40 mm, i cili bë dërgimin e zërave dinamikë dhe të basit të lartë, gjë kjo e cila siguron eksperiencë optimale. Edhe pse janë më të mëdha për nga pamja, përsëri këto kufje kanë peshë të lehtë, si dhe ofrojnë komoditet mjaft të lartë dhe cilësor gjatë dëgjimit të muzikës të cilën ju e preferoni.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4988028254635
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Impedancë [Ohm]:
32
Kodi i prodhuesit:
SE-M521
Lidhës:
3.5mm (TRS), 6.3mm (TRS)
Lloji i dëgjueseve:
Kufje
Ndjeshmëri [dB - SLP]:
97
Pesha [g]:
220
Prodhuesi:
Pioneer
Shtrirja maksimale e frekuencës [kHz]:
40
Shtrirja minimale e frekuencës [Hz]:
7
Ueb-i i prodhuesit:
Pioneerelectronics.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE