Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kufje Plantronics 500E, të zeza

Kodi i produktit:
183134
EAN:
5033588046486
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Impedancë [Ohm]:
32
Kodi i prodhuesit:
203802-05
Lansuar:
12 Dhjetor 2015

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
121.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 10.12 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kufjet Plantronics RIG 500E janë kufje perfekte për adhurues të lojërave kompjuterike. Ofrojnë zë kualitativ dhe perfekt me të cilin ju mund të dëgjoni qartë. Falë rezolucionit më të lartë 24-bit audio ju mund të degjoni muzikë, shikoni filma dhe të luani lojëra me zë shumë kualitativ. Kanë frekuencë prej 20 Hz – 20 kHz dhe rezistencë prej 32 ohm. Kanë ndjeshmëri prej 111 dBSPL/V. Peshojnë 200 g dhe ngjyra me të cilën vijnë është e zezë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
5033588046486
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Impedancë [Ohm]:
32
Kodi i prodhuesit:
203802-05
Lansuar:
12 Dhjetor 2015
Lidhës:
3.5mm (TRRS), USB 2.0
Lloji:
Kufje
Lloji i dëgjueseve:
Kufje
Lojë:
Mikrofon:
Ndjeshmëri [dB - SLP]:
113
Pesha [g]:
200
Prodhuesi:
Plantronics
Shtrirja maksimale e frekuencës [kHz]:
20
Shtrirja minimale e frekuencës [Hz]:
20

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE