Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kufje Plantronics Audio 400 DSP - 3m, të zeza

Kodi i produktit:
124542
EAN:
5033588030867
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
76921-15
Lidhës:
3.5mm (TRS), USB-A
Lidhësit:
2

Si të porosisim në Gjirafa50?

71.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 5.96 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Plantronics Audio 400 DSP janë kufje ideale për komunikim në internet, shfrytëzim gjatë lojërave dhe për video-konferenca. Mikrofoni që këto kufje përmbajnë, ofron eliminimin e zhurmave dhe mund të rrotullohet lehtazi për t'u përshtatur me pozitën e kokës. Kablloja e kufjeve ka një gjatësi prej 3 metrash dhe lidhet me kompjuter ose telefon përmes lidhësit jack 3.5mm ose USB.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
5033588030867
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
76921-15
Lidhës:
3.5mm (TRS), USB-A
Lidhësit:
2
Lloji i dëgjueseve:
Për zyrë
Madhësia e altoparlantëve [mm]:
28
Mikrofon:
Prodhuesi:
Plantronics

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE