Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kufje Plantronics RIG 500

Kodi i produktit:
183133
EAN:
5033588046479
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Impedancë [Ohm]:
32
Kodi i prodhuesit:
203801-05
Lansuar:
12 Dhjetor 2015

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
61.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 5.12 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kufjet Plantronics RIG 500 janë kufje të dizajnuara për të pasur emocione drithëruese gjatë lojërave tuaja të preferuara. Janë të pajisura me altoparlant 40 mm për një zë të qartë. Mund të përshtaten sipas nevojës suaj dhe posedojnë mikrofon që bënë të flisni qartë gjatë përdorimit. Kufjet kanë sfungjer i cili nuk lejon të ju pengoj dhe mundësinë të përshtaten në çdo kokë. Kanë frekuencë prej 20 Hz - 20 kHz me rezistencë të plotë prej 32 om dhe sensitivitet prej 111dB SPL / V. Frekuenca përgjigjëse e mikrofonit është 100 Hz - 10 kHz dhe kanë peshë 200 g

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
5033588046479
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Impedancë [Ohm]:
32
Kodi i prodhuesit:
203801-05
Lansuar:
12 Dhjetor 2015
Lidhës:
3.5mm (TRRS)
Lloji:
Kufje
Lloji i dëgjueseve:
Kufje
Lojë:
Mikrofon:
Ndjeshmëri [dB - SLP]:
111
Pesha [g]:
200
Prodhuesi:
Plantronics
Shtrirja maksimale e frekuencës [kHz]:
20
Shtrirja minimale e frekuencës [Hz]:
20

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE