Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kufje Plantronics RIG 500HD, të zeza

Kodi i produktit:
183136
EAN:
5033588046493
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Impedancë [Ohm]:
32
Kodi i prodhuesit:
203803-05
Lansuar:
12 Dhjetor 2015

Si të porosisim në Gjirafa50?

76.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 6.38 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Plantronics RIG 500HD janë kufje të përsosura për lojëra. Ato kanë kabllo dhe sistem të zërimit Dolby Surround 7.1 me rezolucion të lartë të zërit prej 24 bit. Ky rezolucion siguron zërim me cilësi të lartë që ofron eksperiencën më të mirë të mundshme. Kufjet janë shumë praktike për lojë dhe të thjeshta për t'u përdorur. Kufjet gjithashtu kanë një mikrofon të rregullueshëm, i cili eliminon zhurmat e mjedisit.

Vlerësimet

Detajet teknike

EAN:
5033588046493
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Impedancë [Ohm]:
32
Kodi i prodhuesit:
203803-05
Lansuar:
12 Dhjetor 2015
Lidhës:
USB 2.0
Lloji:
Kufje
Lloji i dëgjueseve:
Kufje
Lojë:
Mikrofon:
Ndjeshmëri [dB - SLP]:
110
Pesha [g]:
200
Prodhuesi:
Plantronics
Shtrirja maksimale e frekuencës [kHz]:
20
Shtrirja minimale e frekuencës [Hz]:
20

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE