Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Kufje Plantronics RIG 600

Kodi i produktit:
202217
EAN:
5033588048497
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia e kabllos [m]:
1,3
Impedancë [Ohm]:
32
Kodi i prodhuesit:
206806-05

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
103.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 8.62 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kufjet Plantronics RIG 600, janë zgjedhje e shkëlqyer për të gjithë ata që duan të luajnë lojëra, të shikojnë filma, ose të dëgjojnë muzikë, me cilësi sikur të ishin në në ndonjë koncert ose diskotekë. Këto kufje gjithmonë do të iu shërbejnë në mënyrën më të mirë, pa marrë parasysh arsyen e përdorimit. Posedojnë balancim perfekt zërimi, mikrofon të përshtatshëm si dhe izolator për zhurmë nga jashtë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
5033588048497
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia e kabllos [m]:
1,3
Impedancë [Ohm]:
32
Kodi i prodhuesit:
206806-05
Lansuar:
8 Nëntor 2016
Lidhës:
3.5mm (TRRS)
Lloji:
Kufje
Lloji i dëgjueseve:
Kufje
Lojë:
Mikrofon:
Ndjeshmëri [dB - SLP]:
111
Pesha [g]:
247,1
Shtrirja maksimale e frekuencës [kHz]:
20
Shtrirja minimale e frekuencës [Hz]:
20

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE