Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kufje Razer Kraken Pro V2

Kodi i produktit:
207182
EAN:
8886419370086
Lojë:
Shtrirja minimale e frekuencës [Hz]:
12
Shtrirja maksimale e frekuencës [kHz]:
28
Prodhuesi:
Razer

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
106.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 8.88 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kufjet Razer Kraken Pro V2 kanë pamje të hijshme dhe moderne. Këto kufje kanë një dizajn të fuqishëm. Kufjet përshtaten në mënyrë të përkryer në kokë, janë të lehta, dhe ofrojnë një përvojë unike të zërit që i'u zhyt plotësisht në lojë. Konvertorët e zërit që posedojnë kufjet, sjellin zë të qartë me gamë trefish më të lartë, si dhe shtrirje të mesme të shoqëruar me tone shumë të thella dhe të fuqishme të basit.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8886419370086
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia e kabllos [m]:
2,1
Impedancë [Ohm]:
32
Kodi i prodhuesit:
RZ04-02050100-R3M1
Lansuar:
8 Shkurt 2017
Lidhës:
3.5mm (TRRS)
Lloji:
Kufje
Lloji i dëgjueseve:
Kufje
Lojë:
Mikrofon:
Ndjeshmëri [dB - SLP]:
118
Pesha [g]:
322
Prodhuesi:
Razer
Shtrirja maksimale e frekuencës [kHz]:
28
Shtrirja minimale e frekuencës [Hz]:
12
Ueb-i i prodhuesit:
Razerzone.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE