Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kufje ROCCAT Khan Pro, hirtë

Kodi i produktit:
229298
EAN:
4250288122215
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia e kabllos [m]:
2,45
Impedancë [Ohm]:
25
Kodi i prodhuesit:
ROC-14-620

Si të porosisim në Gjirafa50?

133.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 5
Disponueshmëria:
5 artikuj
Transporti:
48 orë
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 11.12 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kufjet ROCCAT Khan Pro janë të krijuara ekzaktësisht për adhuruesit e lojërave elektronike. Ato kanë një kualitet të lartë të zërit. Këto kufje gjatë luajtjes së lojërave janë të duhurat që lehtësisht të gjeni lokacionin e kundërshtarit tuaj. Ato kanë këllëfe që përshtaten shumë mirë me veshin. Ato përshtaten gjithashtu edhe me të gjitha madhësitë e kokës. Kudo që gjendeni, Khan Pro do të jenë gjithnjë rezistente në dëmtime. Kufjet janë shumë të rehatshme. Prioriteti i tyre është dizajni i qëndrueshëm. Ato ofrojnë edhe një mikrofon që reagon shumë lehtë dhe ju ndihmon të nagino skenën e lojës. Pesha e tyre është vetëm 230 gram.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4250288122215
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia e kabllos [m]:
2,45
Impedancë [Ohm]:
25
Kodi i prodhuesit:
ROC-14-620
Lidhës:
3.5mm (TRS), 3.5mm (TRS)
Lloji i dëgjueseve:
Headset, Kufje
Lojë:
Mikrofon:
Pesha [g]:
230
Prodhuesi:
ROCCAT
Shtrirja maksimale e frekuencës [kHz]:
40
Shtrirja minimale e frekuencës [Hz]:
10

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE