Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kufje Samsung EO-HS1303B, të zeza

Kodi i produktit:
130756
EAN:
8806085691308
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
EO-HS1303BEGWW
Lidhës:
3.5mm (TRS)
Lloji i dëgjueseve:
Kufje

Si të porosisim në Gjirafa50?

9.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 1.58 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Samsung EO-HS1303B janë kufje të mrekullueshme për telefona celularë me dëgjuese silikoni me ngjyra moderne. Me këto kufje mund të dëgjoni muzikën tuaj të preferuar nga telefoni celular, smartphone, tablet dhe MP3 player – nga Samsungu ose prodhuesit tjerë. Thjesht lidheni pajisjen tuaj me një jack standard 3.5 mm. Pesha shumë e lehtë e kufjeve ju lejon që t’i mbani ato gjatë gjithë kohës. Në kabllon e kufjeve është i integruar edhe kontrolli i zërit.

Vlerësimet

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8806085691308
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
EO-HS1303BEGWW
Lidhës:
3.5mm (TRS)
Lloji i dëgjueseve:
Kufje
Mikrofon:
Prodhuesi:
Samsung
Ueb-i i prodhuesit:
Samsung.cz

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE