Kufje Samsung EO-HS1303L, të kaltra

Kodi i produktit:
130758
EAN:
8806085691254
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
EO-HS1303LEGWW
Lidhës:
3.5mm (TRRS)
Lloji i dëgjueseve:
Kufje

Si të porosisim në Gjirafa50?

12.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
Paguaj me: deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 2.08 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Samsung EO-HS1303L janë kufje të mrekullueshme për telefona celularë me dëgjuese silikoni me ngjyra moderne. Me këto kufje mund të dëgjoni muzikën tuaj të preferuar nga telefoni celular, smartphone, tablet dhe MP3 player – nga Samsungu ose prodhuesit tjerë. Thjesht lidheni pajisjen tuaj me një jack standard 3.5 mm. Pesha shumë e lehtë e kufjeve ju lejon që t’i mbani ato gjatë gjithë kohës. Në kabllon e kufjeve është i integruar edhe kontrolli i zërit.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8806085691254
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
EO-HS1303LEGWW
Lidhës:
3.5mm (TRRS)
Lloji i dëgjueseve:
Kufje
Mikrofon:
Prodhuesi:
Samsung
Ueb-i i prodhuesit:
Samsung.cz

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE