Kufje Sandberg Blue Storm, të kaltërta

Kodi i produktit:
207268
EAN:
5705730126017
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Impedancë [Ohm]:
32
Jetëgjatësia e parashikuar (orë):
10
Kodi i prodhuesit:
126-01

Si të porosisim në Gjirafa50?

48.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 2
Disponueshmëria:
(2 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 4.04 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kufjet Sandberg Blue Storm janë ideale për t'u lidhur me telefonin, tabletin ose kompjuterin tuaj. Këto kufje janë të pajisura me teknologjinë Bluetooth 4.1,pa kabllo që transmetojnë zë të kualitetit të lartë dhe janë të pajisura me konvertues të zërit me cilësi të shkëlqyer, frekuenca e të cilëve sillet rreth 20 Hz – 20 kHz. Poashtu, përmbajnë edhe një mikrofon, frekuenca e të cilit arrin deri në 16 kHz. Kufjet e mbajnë baterinë deri në 10 orë dhe kanë ngjyrë të kaltër.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
5705730126017
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Impedancë [Ohm]:
32
Jetëgjatësia e parashikuar (orë):
10
Kodi i prodhuesit:
126-01
Lidhës:
USB-A
Lloji i dëgjueseve:
Kufje
Lojë:
Madhësia e altoparlantëve [mm]:
40
Mikrofon:
Ndjeshmëri [dB - SLP]:
108
Pa kabllo:
Prodhuesi:
Sandberg
Shtrirja maksimale e frekuencës [kHz]:
20
Shtrirja minimale e frekuencës [Hz]:
20
Teknologji Wireless:
Bluetooth

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE