Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Kufje Sennheiser 559, ngjyrë gri

Kodi i produktit:
198674
EAN:
4044155207545
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia e kabllos [m]:
3
Impedancë [Ohm]:
50
Kodi i prodhuesit:
HD 559

Si të porosisim në Gjirafa50?

115.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 9.62 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kufjet dinamike të kualitetit të lartë ofrojnë performancë fantastike dhe dizajn elegant. Përfshijnë shtrirje të frekuencës nga 14 deri në 26,000Hz. Niveli i presionit të tingullit (SPL) është 108db kurse rezistenca 50om. Kufjet Sennheiser ofrojnë kualitet të lartë të zërit të prodhuar në sajë të teknologjisë së avancuar të përdorur. Kufjet përfshijnë dizajn të përshtatshëm ergonomik i cili iu mundëson bartjen e tyre për orë të tëra. Sennheiser HD paraqet një kombinim mes stilit dhe teknologjisë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4044155207545
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia e kabllos [m]:
3
Impedancë [Ohm]:
50
Kodi i prodhuesit:
HD 559
Lansuar:
16 Shtator 2016
Lidhës:
3.5mm (TRS), 6.3mm (TRS)
Lloji:
Kufje
Lloji i dëgjueseve:
Kufje
Ndjeshmëri [dB - SLP]:
108
Prodhuesi:
Sennheiser
Shtrirja maksimale e frekuencës [kHz]:
26
Shtrirja minimale e frekuencës [Hz]:
14
Ueb-i i prodhuesit:
Sennheisercommunications.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE