Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Kufje Sennheiser PC 2 CHAT, të zeza

Kodi i produktit:
109664
EAN:
4044155076073
Lloji i dëgjueseve:
Për zyrë
Shtrirja minimale e frekuencës [Hz]:
42
Shtrirja maksimale e frekuencës [kHz]:
17
Prodhuesi:
Sennheiser

Si të porosisim në Gjirafa50?

21.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
(8 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.79 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Sennheiser PC 2 CHAT janë kufje cilësore për përdorues që duan të kënaqen duke dëgjuar muzikën e preferuar, të shikojnë filma, apo të komunikojnë më shokët e tyre. Këto kufje janë shumë të përshtatshme për komunikim online, pasi që përmbajnë një mikrofon në njërën anë të tyre. Pozita e kufjeve mund të ndryshohet sipas nevojës. Kufjet kanë kabllo në njërën anë dhe mund të vihen në anën e majtë dhe të djathtë. Karakterizohen me frekuencë 70-15.000 Hz, rezistencë 2200 om dhe ndjeshmëri prej -38 db.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4044155076073
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia e kabllos [m]:
2
Impedancë [Ohm]:
32
Kodi i prodhuesit:
PC 2 CHAT
Lansuar:
5 Qershor 2012
Lidhës:
3.5mm (TRS)
Lidhësit:
2
Lloji:
Për zyrë
Lloji i dëgjueseve:
Për zyrë
Mikrofon:
Ndjeshmëri [dB - SLP]:
95
Pesha [g]:
55
Prodhuesi:
Sennheiser
Shtrirja maksimale e frekuencës [kHz]:
17
Shtrirja minimale e frekuencës [Hz]:
42
Ueb-i i prodhuesit:
Sennheisercommunications.com

Bashkangjitja Kufje Sennheiser PC 2 CHAT edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE