Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Kufje Sennheiser PC 8 USB, të zeza

Kodi i produktit:
199306
EAN:
4044155076103
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia e kabllos [m]:
2
Impedancë [Ohm]:
32
Kodi i prodhuesit:
PC 8 USB

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
46.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 5
Disponueshmëria:
(5 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 3.88 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kufjet Sennheiser PC 8 USB janë kufje të thjeshta për ti përdorur për të biseduar me dikë në internet, për të dëgjuar muzikë dhe për të luajtur lojëra në shtëpi ose në zyrë. Këto kufje e eliminojnë zhurmën, duke iu ofruar zë të qartë dhe qetësi të plotë sa i përket ndikimeve të ambientit të jashtëm. Kufjet janë shumë komode dhe të lehta për ti bartur. Kanë një dizajn klasik tradicional dhe përmbajnë një mikrofon anësor që iu shërben për të biseduar. Janë të përshtatshme për aplikacionet si Skype dhe MSN, po ashtu nëse mbani ndonjë konferencë online. Kufjet punojnë me një frekuencë prej 90Hz deri 15kHz dhe kablloja e tyre, që shërben për tu lidhur me kompjuter apo telefon, është e gjatë 2 metra.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4044155076103
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia e kabllos [m]:
2
Impedancë [Ohm]:
32
Kodi i prodhuesit:
PC 8 USB
Lidhës:
USB-A
Lloji i dëgjueseve:
Për zyrë
Mikrofon:
Ndjeshmëri [dB - SLP]:
95
Pesha [g]:
84
Shtrirja maksimale e frekuencës [kHz]:
17
Shtrirja minimale e frekuencës [Hz]:
42
Ueb-i i prodhuesit:
Sennheisercommunications.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE