Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Kufje Sennheiser RS 175, të zeza

Kodi i produktit:
198829
EAN:
4044155078268
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Jetëgjatësia e parashikuar (orë):
18
Kodi i prodhuesit:
RS 175
Lansuar:
6 Tetor 2016

Si të porosisim në Gjirafa50?

259.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 21.62 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kufjet përbëhen nga një sistem dypjesësh (transmetues në burim dhe marrës në kufje HDR 165 me wireless). Rimbushja kryhet duke përdorur bateritë rimbushëse NiMH AAA ( bateritë 2 x AAA). Vetëm shtyni kufjet tek transmetuesi. Transmetuesi është i lidhur me një burim sinjali audio, kështu që lidhja dhe përdorimi janë të thjeshta. Një altoparlant dinamik është i pajisur me magnete neodymiumi dhe është i aftë të rikrijojë një bass të thellë. Kufjet ofrojnë një varg frekuence prej 17 Hz deri në 22 kHz, ndërsa presioni i nivelit të zërit është 114db.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4044155078268
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Jetëgjatësia e parashikuar (orë):
18
Kodi i prodhuesit:
RS 175
Lansuar:
6 Tetor 2016
Lidhës:
3.5mm (TRS)
Lloji:
Kufje
Lloji i dëgjueseve:
Kufje
Ndjeshmëri [dB - SLP]:
114
Pa kabllo:
Pesha [g]:
310
Prodhuesi:
Sennheiser
Shtrirja maksimale e frekuencës [kHz]:
22
Shtrirja minimale e frekuencës [Hz]:
17
Teknologji Wireless:
Radio frekuencë
Ueb-i i prodhuesit:
Sennheisercommunications.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE