Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Kufje Sennheiser RS ??195, të zeza

Kodi i produktit:
171155
EAN:
4044155078282
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
RS 195
Lansuar:
1 Maj 2015
Lloji:
Kufje

Si të porosisim në Gjirafa50?

362.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 30.21 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kufjet Sennheiser RS 195 iu sjellin zë të kualitetit të lartë, dhe falë dizajnit elegant dhe karakteristikave të avancuara, ato do të jenë qendra e vëmendjes suaj. Këto kufje kanë jastëkë të mëdhenj të cilët përputhen plotësisht me veshët tuaj duke u përshtatur kështu me secilin përdorues. Ato kanë shtrirje të gjerë të frekuencës prej 17 Hz deri në 22 KHz, dhe nivel maksimal të presionit deri në 117 dB. Transmetimi i sinjalit bëhet pa kabllo në frekuencë 2.4GHz, kurse distanca maksimale e transmetimit është deri në 100 metra.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4044155078282
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
RS 195
Lansuar:
1 Maj 2015
Lloji:
Kufje
Lloji i dëgjueseve:
Kufje
Ndjeshmëri [dB - SLP]:
117
Pa kabllo:
Pesha [g]:
340
Shtrirja maksimale e frekuencës [kHz]:
22
Shtrirja minimale e frekuencës [Hz]:
17
Teknologji Wireless:
Radio frekuencë
Ueb-i i prodhuesit:
Sennheisercommunications.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE