Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kufje Siberia Headphone 200, të bardha

Kodi i produktit:
181110
EAN:
5707119027663
Garancioni nga prodhuesi:
2 Vite
Gjatësia e kabllos [m]:
1,8
Impedancë [Ohm]:
32
Kodi i prodhuesit:
51132

Si të porosisim në Gjirafa50?

79.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 6.62 € në muaj
Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Kufjet SteelSeries Siberia 200, janë të prodhuara në mënyrë të veqantë për lojëra dhe muzikë, mundësojnë ndëgjimin e muzikës suaj të preferuar me sistem zërimi ultra-light dhe sistem neodymium të konvertimit të zërit, i cili përpunon muzikë me bass të nivelit SPL me një level të presionit të zërit që arrin shifrat -38 db. Kufjet kapin rreze në frekuencat 10 Hz deri 28.000 Hz. Kufjet kanë sistemin e vendosjes në kokë, sistem i cili mundëson qëndrimin stabil, dhe janë të mbuluara me material të lëkurës e cila mundëson zërim me kualitet të lartë, kufjet poashtu kanë mikrofon kualitativ i cili funksionon në frekuencat 50 Hz deri 16.000 Hz.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
5707119027663
Garancioni nga prodhuesi:
2 Vite
Gjatësia e kabllos [m]:
1,8
Impedancë [Ohm]:
32
Kodi i prodhuesit:
51132
Lansuar:
21 Nëntor 2015
Lidhës:
3.5mm (TRRS)
Lloji:
Kufje
Lloji i dëgjueseve:
Kufje
Lojë:
Mikrofon:
Ndjeshmëri [dB - SLP]:
112
Prodhuesi:
STEELSeries
Shtrirja maksimale e frekuencës [kHz]:
28
Shtrirja minimale e frekuencës [Hz]:
10
Ueb-i i prodhuesit:
Steelseries.com/int

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE