Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Kufje SONY MDR-EX110APR, të kuqe

Kodi i produktit:
148941
EAN:
4905524936803
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia e kabllos [m]:
1,2
Impedancë [Ohm]:
16
Kodi i prodhuesit:
MDREX110APR.CE7

Si të porosisim në Gjirafa50?

29.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
Paguaj me: deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 4.92 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Sony MDR-EX110APR janë kufje të kualitetit të lartë të cilat do të jenë ideale për telefonin ose tabletin tuaj. Shijoni tinguj të qartë dhe të famshëm me kufjet Sony MDR-EX110AP. Shumë lehtë lidhen përmes një konektori jack 3.5 mm. Ofron frekuencë prej 5 deri në 24 000 Hz dhe ndjeshmëri prej 103 dB / mW, të cilat ofrojnë saktësi të lartë dhe zë të thellë. Rezistenca e tij është 16 Ohm (1kHz). Peshon rreth 3 gram. Këto kufje kanë ngjyrë të kuqe.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4905524936803
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia e kabllos [m]:
1,2
Impedancë [Ohm]:
16
Kodi i prodhuesit:
MDREX110APR.CE7
Lidhës:
3.5mm (TRRS)
Lloji i dëgjueseve:
Kufje, Dëgjuese
Mikrofon:
Ndjeshmëri [dB - SLP]:
103
Pesha [g]:
3
Prodhuesi:
Sony
Shtrirja maksimale e frekuencës [kHz]:
24
Shtrirja minimale e frekuencës [Hz]:
5
Ueb-i i prodhuesit:
Sony.cz

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE