Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kufje SONY MDR-EX110LPB, të zeza

Kodi i produktit:
148936
EAN:
4905524929218
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia e kabllos [m]:
1,2
Impedancë [Ohm]:
16
Kodi i prodhuesit:
MDREX110LPB.AE

Si të porosisim në Gjirafa50?

22.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.88 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

MDR-EX110LP janë kufje kualitative nga Sony, të cilat do të jenë ideale për smartfonin, MP3 player ose tabletin tuaj.

Shijojeni kualitetin më të lartë të zërit me anë të Sony MDR-EX110LP.

Këto kufje janë të pajisura me audio konvertorë neodymium, që ofrojnë bas të lartë.

Kufjet janë të mbështjella në mënyrë perfekte që të eliminojnë çdo zhurmë të jashtme për të dëgjuar tinguj të jashtëzakonshëm.

Kufjet mund të lidhen shumë lehtë me konektorin 3.5mm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4905524929218
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia e kabllos [m]:
1,2
Impedancë [Ohm]:
16
Kodi i prodhuesit:
MDREX110LPB.AE
Lansuar:
21 Mars 2014
Lidhës:
3.5mm (TRS)
Lloji:
Dëgjuese
Lloji i dëgjueseve:
Dëgjuese
Ndjeshmëri [dB - SLP]:
103
Prodhuesi:
Sony
Shtrirja maksimale e frekuencës [kHz]:
24
Shtrirja minimale e frekuencës [Hz]:
5
Ueb-i i prodhuesit:
Sony.cz

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE