Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kufje SONY MDR-EX110LPR, të kuqe

Kodi i produktit:
148938
EAN:
4905524936780
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Impedancë [Ohm]:
16
Kodi i prodhuesit:
MDREX110LPR.AE
Lansuar:
21 Mars 2014

Si të porosisim në Gjirafa50?

22.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.88 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kufjet MDR-EX110LP përshtaten në mënyrë të përsosur me telefonin, tabletin apo MP3 player-in tuaj. Sigurojnë tingull të kualitetit të lartë dhe bas të fortë. Konektimi me pajisje mund të bëhet lehtësisht përmes konektorëve prej 3.5 mm. Përfshijnë shtrirje të frekuencës prej 5 deri në 24.000Hz dhe reagueshmëri prej 103 db/mW.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4905524936780
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Impedancë [Ohm]:
16
Kodi i prodhuesit:
MDREX110LPR.AE
Lansuar:
21 Mars 2014
Lidhës:
3.5mm (TRS)
Lloji:
Dëgjuese
Lloji i dëgjueseve:
Dëgjuese
Ndjeshmëri [dB - SLP]:
103
Prodhuesi:
Sony
Shtrirja maksimale e frekuencës [kHz]:
24
Shtrirja minimale e frekuencës [Hz]:
5
Ueb-i i prodhuesit:
Sony.cz

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE