Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Kufje SONY MDR-EX15APPI, rozë

Kodi i produktit:
148934
EAN:
4905524937336
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
MDREX15APPI.CE7
Lidhës:
3.5mm (TRRS)
Lloji i dëgjueseve:
Kufje, Dëgjuese

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
16.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me: deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 2.75 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Sony MDR-EX15APPI janë kufje të kualitetit të lartë të cilat do të jenë ideale për telefonin ose tabletin tuaj. Shijoni tinguj të qartë dhe të famshëm me kufjet Sony MDR-EX15APPI. Shumë lehtë lidhen përmes një konektori jack 3.5 mm. Ofron frekuencë prej 8 deri në 22 000 Hz dhe ndjeshmëri prej 100 dB / mW, të cilat ofrojnë saktësi të lartë dhe zë të thellë. Rezistenca e tij është 16 Ohm (1kHz). Peshon rreth 3 gram. Këto kufje kanë ngjyrë rozë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4905524937336
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
MDREX15APPI.CE7
Lidhës:
3.5mm (TRRS)
Lloji i dëgjueseve:
Kufje, Dëgjuese
Mikrofon:
Prodhuesi:
Sony
Shtrirja maksimale e frekuencës [kHz]:
22
Shtrirja minimale e frekuencës [Hz]:
8
Ueb-i i prodhuesit:
Sony.cz

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE