Kufje SONY MDR-EX15APW, të bardha

Kodi i produktit:
148933
EAN:
4905524937305
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
MDREX15APW.CE7
Lidhës:
3.5mm (TRRS)
Lloji i dëgjueseve:
Kufje, Dëgjuese

Si të porosisim në Gjirafa50?

17.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
Paguaj me: deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 2.92 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Sony MDR-EX15APW janë kufje të kualitetit të lartë të cilat do të jenë ideale për telefonin ose tabletin tuaj. Shijoni tinguj të qartë dhe të famshëm me kufjet Sony MDR-EX15APW. Shumë lehtë lidhen përmes një konektori jack 3.5 mm. Ofron frekuencë prej 8 deri në 22 000 Hz dhe ndjeshmëri prej 100 dB / mW, të cilat ofrojnë saktësi të lartë dhe zë të thellë. Rezistenca e tij është 16 Ohm (1 kHz). Peshon rreth 3 gram. Këto kufje kanë ngjyrë të bardhë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4905524937305
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
MDREX15APW.CE7
Lidhës:
3.5mm (TRRS)
Lloji i dëgjueseve:
Kufje, Dëgjuese
Mikrofon:
Prodhuesi:
Sony
Shtrirja maksimale e frekuencës [kHz]:
22
Shtrirja minimale e frekuencës [Hz]:
8
Ueb-i i prodhuesit:
Sony.cz

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE