Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kufje SONY MDR-EX15LPPI, rozë

Kodi i produktit:
148930
EAN:
4905524937244
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia e kabllos [m]:
1,2
Impedancë [Ohm]:
16
Kodi i prodhuesit:
MDREX15LPPI.AE

Si të porosisim në Gjirafa50?

9.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.79 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kufjet Sony MDR-EX15LP do t`i përshtaten në mënyrë të përkryer telefonit tuaj të mençur, Mp3 player ose tabletit tuaj. Kënaqu më zërin e kthjellët të këngës suaj së preferuar me kufjet Sony MDR-EX15LP. Këto kufje janë të pajisura më shndërrues të zërit nga neodimiumi 9 mm, që krijojnë një zë më bas të madh. Lehtë mund ti lidhni kufjet nëpërmjet konektorit të tipit L të praruar prej 3.5 mm. Kufjet peshojne vetëm 3 g.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4905524937244
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia e kabllos [m]:
1,2
Impedancë [Ohm]:
16
Kodi i prodhuesit:
MDREX15LPPI.AE
Lansuar:
22 Mars 2014
Lidhës:
3.5mm (TRS)
Lloji:
Dëgjuese
Lloji i dëgjueseve:
Dëgjuese
Ndjeshmëri [dB - SLP]:
100
Pesha [g]:
3
Prodhuesi:
Sony
Shtrirja maksimale e frekuencës [kHz]:
22
Shtrirja minimale e frekuencës [Hz]:
8
Ueb-i i prodhuesit:
Sony.cz

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE