Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kufje SONY MDR-EX15LPW, të bardha

Kodi i produktit:
148929
EAN:
4905524937213
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia e kabllos [m]:
1,2
Impedancë [Ohm]:
16
Kodi i prodhuesit:
MDREX15LPW.AE

Si të porosisim në Gjirafa50?

13.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.12 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kufjet Sony të modelit 'MDR-EX15LP' janë të përshtatshme për smartfonë, mp3 apo tablet. Janë të pajisura me audio converter prej neodimi 9mm. Gjatësia e kabllos së kufjes është 3.5 mm, ndërsa tipi konektues është L. Rezistenca e plotë e kufjeve është 1 khZ. Pesha e kufjeve është diku rreth 3 g. Gjatësia e kabllos së kufjeve është 1.2 m.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4905524937213
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia e kabllos [m]:
1,2
Impedancë [Ohm]:
16
Kodi i prodhuesit:
MDREX15LPW.AE
Lansuar:
22 Mars 2014
Lidhës:
3.5mm (TRS)
Lloji:
Dëgjuese
Lloji i dëgjueseve:
Dëgjuese
Ndjeshmëri [dB - SLP]:
100
Pesha [g]:
3
Prodhuesi:
Sony
Shtrirja maksimale e frekuencës [kHz]:
22
Shtrirja minimale e frekuencës [Hz]:
8
Ueb-i i prodhuesit:
Sony.cz

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE