Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kufje SONY MDR-V150W, të bardha

Kodi i produktit:
106779
EAN:
4905524806748
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Impedancë [Ohm]:
24
Kodi i prodhuesit:
MDRV150W.AE
Lansuar:
11 Prill 2012

Si të porosisim në Gjirafa50?

18.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.54 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Sony në treg shquhet si njëri prej top prodhuesve të pajisjeve elektronike. Prodhon kryesisht televizora, fotoaparate, kamera, pajisje të zërimit, kufje, telefona mobil dhe llaptopa. Modeli MDR-V150W është i pajisur me kufje të përshtatshme të cilat i ndalojnë zërat nga jashtë dhe kështu do ta shijoni ndjenjën e dëgjimit të muzikës pa pengesa nga jashtë. Magnetët e hekurit bashkë me diafragmën 30mm garanton bas efektiv dhe pastron zërat e tretë. Rangu i frekuencës së kufjeve është i madh, 16Hz - 22kHz me ndjeshmëri prej 98 db / mW. Kanë rezistencë totale 24 Ohm. Peshojnë vetëm 120g. Kablloja e tyre ka gjatësinë 2 m.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4905524806748
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Impedancë [Ohm]:
24
Kodi i prodhuesit:
MDRV150W.AE
Lansuar:
11 Prill 2012
Lidhës:
3.5mm (TRS)
Lloji:
Kufje
Lloji i dëgjueseve:
Kufje
Ndjeshmëri [dB - SLP]:
98
Pesha [g]:
120
Prodhuesi:
Sony
Shtrirja maksimale e frekuencës [kHz]:
22
Shtrirja minimale e frekuencës [Hz]:
16
Ueb-i i prodhuesit:
Sony.cz

Bashkangjitja Kufje SONY MDR-V150W edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE