Kufje SONY MDR-V55, të zeza

Kodi i produktit:
107675
EAN:
4905524849134
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Impedancë [Ohm]:
40
Kodi i prodhuesit:
MDRV55R.AE
Lansuar:
27 Prill 2012

Si të porosisim në Gjirafa50?

53.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 4.46 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Përjetoni kënaqësi dhe zhytuni nën tingujt e muzikës suaj të preferuar! Kufjet Sony MDR-V55 6 kanë dizajn elegant dhe janë të përshtatshme për veshët tuaj. Përmbajnë material fleksibil që i bën kufjet më pak të thyeshme. Këta aksesorë kanë frekuenca prej 5Hz deri në 25 kHz me rezistencë deri në 105 dB dhe ndjeshmëri deri 40 Ohm. Dizajni ergonomik i këtyre kufjeve bën që të jenë të përshtatshme për secilin dëgjues. Kufjet peshojnë 220 g dhe kontektohen përmes audio-jack 3.5mm (TRS) me gjatësi prej 1.2 m.

Vlerësimet

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4905524849134
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Impedancë [Ohm]:
40
Kodi i prodhuesit:
MDRV55R.AE
Lansuar:
27 Prill 2012
Lidhës:
3.5mm (TRS)
Lloji i dëgjueseve:
Kufje
Ndjeshmëri [dB - SLP]:
105
Pesha [g]:
220
Prodhuesi:
Sony
Shtrirja maksimale e frekuencës [kHz]:
25
Shtrirja minimale e frekuencës [Hz]:
5
Ueb-i i prodhuesit:
Sony.cz

Bashkangjitja Kufje SONY MDR-V55 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE