Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kufje SONY MDR-V55, të bardha

Kodi i produktit:
107676
EAN:
4905524849158
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Impedancë [Ohm]:
40
Kodi i prodhuesit:
MDRV55W.AE
Lansuar:
27 Prill 2012

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
43.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 3.62 € në muaj
Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Kufjet Sony MDR-V55 japin zë të kfjellët dhe dinamik, ideale për DJ dhe adhuruesit e muzikës.

Për më shumë, këto kufje lehtësisht mund edhe të palosen duke ju mundësuar që t'i bartni ato kudo.

Kanë dizajn shumë praktik dhe me stil. Ndërsa, ne treg gjenden në katër ngjyra që ju mundëson kombinimin me veshjen tuaj.

Me këto kufje do të jeni në gjendje që ta përjetoni basin deri në maksimum dhe të dëgjoni muzikë më frekuencë 5Hz deri në 25,000 Hz.

Këto kufje peshojnë 220 gr.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4905524849158
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Impedancë [Ohm]:
40
Kodi i prodhuesit:
MDRV55W.AE
Lansuar:
27 Prill 2012
Lidhës:
3.5mm (TRS)
Lloji:
Kufje
Lloji i dëgjueseve:
Kufje
Ndjeshmëri [dB - SLP]:
105
Pesha [g]:
220
Prodhuesi:
Sony
Shtrirja maksimale e frekuencës [kHz]:
25
Shtrirja minimale e frekuencës [Hz]:
5
Ueb-i i prodhuesit:
Sony.cz

Bashkangjitja Kufje SONY MDR-V55 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE