Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Kufje SONY MDR-XB50AP, të kuqe

Kodi i produktit:
187902
EAN:
4548736019676
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia e kabllos [m]:
1,2
Impedancë [Ohm]:
40
Kodi i prodhuesit:
MDRXB50APR.CE7

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
47.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
Paguaj me: deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 7.92 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Sony MDR-XB450AP janë kufje me dizajn modern dhe me një kualitet të lartë të zërit, që njëkohësisht ofrojnë rehati gjatë përdorimit të tyre për shkak të përmasave të cilat i posedojnë. Gjatësia e kabllos së kufjeve është 1.2 m, e cila është e pajisur me një lidhës jack 3.5 mm. MDR-XB450P kanë frekuencë prej 4 Hz deri në 24,000 KHz, me një ndjeshmëri prej 106 dB dhe me një rezistencë prej 40 Ohm. Këto kufje kanë ngjyrë të kuqe.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4548736019676
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia e kabllos [m]:
1,2
Impedancë [Ohm]:
40
Kodi i prodhuesit:
MDRXB50APR.CE7
Lidhës:
3.5mm (TRS)
Lloji i dëgjueseve:
Kufje, Dëgjuese
Mikrofon:
Ndjeshmëri [dB - SLP]:
106
Pesha [g]:
8
Prodhuesi:
Sony
Shtrirja maksimale e frekuencës [kHz]:
24
Shtrirja minimale e frekuencës [Hz]:
4
Ueb-i i prodhuesit:
Sony.cz

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE